Tere tulemast Netiemme Lastehoidu!

Asume Tabasalu alevikus, Kallaste tn 7 B-304 (Tabasalu Keskus).

Hindame lastehoiu ja vanema koostööd, et lapsel tekiks turvatunne ja kohanemine toimuks võimalikult kiirelt. 

Kuna hoid on väike, suudame tagada igale lapsele individuaalse lähenemise ning piisava tähelepanu. Kindlasti ootame vanemate ettepanekuid ja kommentaare, et koos muuta meie teenus parimaks võimalikuks. Rühmas on meil kuni viisteist 1,5 – 3,5 aastast last. Et leida endale parim lahendus, võtke kindlasti ühendust ja arutame üheskoos võimalused läbi!

Lisaks päevahoiuteenusele rendime ruume erinevateks üritusteks, väikelaste sünnipäevapidudeks ja korraldame koolitusi lapsevanematele.

Oma küsimused, kommentaarid, ettepanekud võite esitada hoidjatele:

e-posti aadress: lastehoid @ netiemme.eu

telefon: 53 83 3673

Meie toredad hoidjad:

CLAUDIA LAANISTU
LAPSEHOIDJA.
ANETA LEHTSAAR
LAPSEHOIDJA.
SVITLANA KASHUBA
LAPSEHOIDJA. Kõigepealt õppisin Jalta pedagoogikakolledžis algklasside õpetajaks ja seejärel lõpetasin Ukrainas Harkovi ülikooli ukraina keele ja kirjanduse erialal. Töötasin kooliõpetaja 28 aastat. Olles Eestisse kolinud, õpin eesti keelt. Mulle meeldib lastega töötada, seetõttu tulin lasteaeda tööle. Olen huvitatud mängimisest, hoolimisest, arendamisest ja lastega eesti keele õppimisest. Mul on kaks tütart ja üks lapselaps, kellega harjutan ka vestluslikku eesti keelt. Minu hobiks on tikkimine.
MILVI KÜTT
LAPSEHOIDJA. Oman lapsehoidja tase 4 lapsehoidja kutsetunnistust. Kõike olulist õppisin ma lasteaias. Tarkus ei asu mitte akadeemiliste õpingute tipus, vaid lasteaia liivakastis. Neid asju olen ma õppinud seal: Jaga teistega kõike … mängi ausalt … ära löö teisi … pane asjad oma kohale tagasi … tee korda, mis sa segi oled ajanud … ära võta võõraid asju … kui tegid kellelegi haiget, palu andeks … pese enne sööki käsi… tõmba vett peale … küpsised ja soe piim on sulle head … ole kõiges mõõdukas … õpi iga päev midagi juurde … iga päev mõtle natuke ja joonista ja maali ja laula ja tantsi ja mängi ja tööta natuke … pärastlõunal tee väike uinak … kui lähed välja maailma, pane tähele liiklust, hoia käest kinni ja püsi teiste juures… pane tähele, kui imeline on maailm.
ANNE-LY GROSS
OMANIK JA JUHATUSE LIIGE. Olen läbinud PKI lapsehoidjate koolituse ja esmaabi koolituse. Oman Eesti Sotsiaaltöö Assotsiatsiooni poolt väljastatud lapsehoidja kutsetunnistust nr 124808 – lapsehoidja tase 4, lisakompetents imiku (0-1 aastat) hoidmine. Olen lõpetanud Tartu Ülikooli bakalaureuseõppe eripedagoogikas lisaerialaga psühholoogia. Õpin Tartu Ülikoolis magistriõppes logopeediat. Juhin Lillepere keskust, mis pakub laste ja täiskasvanute sotsiaalse rehabilitatsiooni teenust. Mul on kolm last ja kolm lapselast. Armastan toimetada aias, lugeda ning tegeleda erinevate kaunite kunstidega.
PIRET NABER
OMANIK JA JUHATUSE LIIGE. Olen läbinud PKI lapsehoidjate koolituse ja esmaabi koolituse. Oman Eesti Sotsiaaltöö Assotsiatsiooni poolt väljastatud lapsehoidja kutsetunnistust nr 124802 – lapsehoidja tase 4. Mul on kolm last.