Tere tulemast Netiemme Lastehoidu!

Asume Tabasalu alevikus, Kallaste tn 7 B-304 (Tabasalu Keskus, 3.korrus).

Hindame lastehoiu ja vanema koostööd, et lapsel tekiks turvatunne ja kohanemine toimuks võimalikult kiirelt. 

Meie hoius kasvab 20 vahvat ja asjalikku 1.5-3 aastast põnni. Kuna hoid on väike, suudame tagada igale lapsele individuaalse lähenemise ning piisava tähelepanu. Kindlasti ootame vanemate ettepanekuid ja kommentaare, et koos muuta meie teenus võimalikult parimaks.

Et leida endale parim lahendus, võta kindlasti ühendust ja arutame üheskoos võimalused läbi!

Lisaks päevahoiuteenusele rendime ruume erinevateks üritusteks, väikelaste sünnipäevapidudeks ja korraldame koolitusi lapsevanematele.

Oma küsimused, kommentaarid ja ettepanekud esitage:

e-posti aadressil: lastehoid @ netiemme.eu

telefonil: 53 83 3673

Meie vahva naiskond:

CLAUDIA LAANISTU
LAPSEHOIDJA. Oman Eesti Sotsiaaltöö Assotsiatsiooni poolt väljastatud lapsehoidja kutsetunnistust nr 190761 – lapsehoidja tase 4,
ENE MÜLLA
LAPSEHOIDJA
SVITLANA KASHUBA
LAPSEHOIDJA. Kõigepealt õppisin Jalta pedagoogikakolledžis algklasside õpetajaks ja seejärel lõpetasin Ukrainas Harkovi ülikooli ukraina keele ja kirjanduse erialal. Töötasin kooliõpetajana 28 aastat. Olles Eestisse kolinud, õpin eesti keelt. Mulle meeldib lastega töötada, seetõttu tulin lasteaeda tööle. Olen huvitatud mängimisest, hoolimisest, arendamisest ja lastega eesti keele õppimisest. Mul on kaks tütart ja üks lapselaps, kellega harjutan ka vestluslikku eesti keelt. Minu hobiks on tikkimine.
KAIDI ASTON
LAPSEHOIDJA
BIRGIT VÄRNO
MUUSIKAÕPETAJA. Töötan muusikaõpetajana Tabasalu Tibutare lasteaias.
ANNE-LY GROSS
OMANIK JA JUHATUSE LIIGE. Olen läbinud PKI lapsehoidjate koolituse ning 16 tunnise esmaabi koolituse ja 8 tunnise esmaabi täiendkoolituse. Oman Eesti Sotsiaaltöö Assotsiatsiooni poolt väljastatud lapsehoidja kutsetunnistust nr 190796 – lapsehoidja tase 4, lisakompetents imiku (0-1 aastat) hoidmine. Olen lõpetanud Tartu Ülikooli bakalaureuseõppe eripedagoogikas lisaerialaga psühholoogia ja Anneli Sootsi Tervisekoolis 2-aastase mänguterapeutide väljaõppe. Õpin Tartu Ülikoolis magistriõppes logopeediat. Juhin ka Lillepere Keskust, mis pakub laste ja täiskasvanute sotsiaalse rehabilitatsiooni teenust. Seal koordineerin rehabiltatsiooniplaane ning viin läbi lastega teraapiatunde. Mul on kolm poega ja kolm lapselast. Armastan toimetada aias, lugeda ning tegeleda erinevate kaunite kunstidega.
PIRET NIELSEN
OMANIK JA JUHATUSE LIIGE. Olen läbinud PKI lapsehoidjate koolituse ja 16 tunnise esmaabi koolituse. Mul on viis last.