Tere tulemast Netiemme Lastehoidu!

Asume Tabasalu alevikus, Teenuste 2.

Hindame lastehoiu ja vanema koostööd, et lapsel tekiks turvatunne ja kohanemine toimuks võimalikult kiirelt. 

Kuna hoid on väike, suudame tagada igale lapsele individuaalse lähenemise ning piisava tähelepanu. Kindlasti ootame vanemate ettepanekuid ja kommentaare, et koos muuta meie teenus parimaks võimalikuks. Rühmas on meil kuni viisteist 1,5 – 3,5 aastast last. Et leida endale parim lahendus, võtke kindlasti ühendust ja arutame üheskoos võimalused läbi!

Lisaks päevahoiuteenusele rendime ruume erinevateks üritusteks, väikelaste sünnipäevapidudeks ja korraldame koolitusi lapsevanematele.

Oma küsimused, kommentaarid, ettepanekud võite esitada hoidjatele:

e-posti aadress: lastehoid @ netiemme.eu

telefon: 53 83 3673

Meie toredad hoidjad:

TRIIN PEEKMAN
HOIU JUHATAJA JA LAPSEHOIDJA. Olen läbinud PKI lapsehoidjate koolituse ja esmaabi koolituse. Oman Eesti Sotsiaaltöö Assotsiatsiooni poolt väljastatud lapsehoidja kutsetunnistust nr 127409 – lapsehoidja tase 4. Olen töötanud Rannamõisa Lasteaias nii õpetaja-abi kui assistendina. Mul on kodus 2 vahvat ja toredat last. Vaba aega veedan palju värskes õhus nii mere ääres kui metsas matkates. Minu suur kirg on kokkamine ja küpsetamine.
CLAUDIA LAANISTU
LAPSEHOIDJA.
ANNE-LY GROSS
OMANIK JA JUHATUSE LIIGE. Olen läbinud PKI lapsehoidjate koolituse ja esmaabi koolituse. Oman Eesti Sotsiaaltöö Assotsiatsiooni poolt väljastatud lapsehoidja kutsetunnistust nr 124808 – lapsehoidja tase 4, lisakompetents imiku (0-1 aastat) hoidmine. Olen lõpetanud Tartu Ülikooli bakalaureuseõppe eripedagoogikas lisaerialaga psühholoogia. Õpin Tartu Ülikoolis magistriõppes logopeediat. Juhin Lillepere keskust, mis pakub laste ja täiskasvanute sotsiaalse rehabilitatsiooni teenust. Mul on kolm last ja kolm lapselast. Armastan toimetada aias, lugeda ning tegeleda erinevate kaunite kunstidega.
PIRET NABER
OMANIK JA JUHATUSE LIIGE. Olen läbinud PKI lapsehoidjate koolituse ja esmaabi koolituse. Oman Eesti Sotsiaaltöö Assotsiatsiooni poolt väljastatud lapsehoidja kutsetunnistust nr 124802 – lapsehoidja tase 4. Mul on kolm last.